HírekUtánpótlás a Cutler Fehérvárnál

k, 2015-01-06 21:02 | sulyemeles

Az utánpótlás korú fiataloknak reális, motivált célokat tűzünk ki és azt versenyeken való részvétellel kontrolláljuk. A versenyeken való részvételt (házi bajnokság, diákolimpia, EB, VB, stb.) ösztönző rendszerrel motiváljuk, amelyet az egyesületünk dolgozott ki.

Céljaink közé tartozik a fiatalok egészséges életmódra való nevelése mellett, egy olyan közösség létrehozása, amely által kialakul a közösséghez tartozás érzése, mely az egymás iránti szolidaritást, valamint törődést erősíti a fiatalokban. Az egyesületünk fontos céljának tartja azt is , hogy a sportolók szüleivel és iskolájával együttműködjön. Ezt azért tartjuk fontosnak, hogy az egészséges gyermekben a test, lélek, szellem együttes hatása megjelenjen. - Test: Egyesület, Lélek: Szülő, Szellem: Iskola.